Mūsų įmonė siūlo ne tik platų, kokybiškų „Neptun“ priekabų asortimentą, bet ir atsargines, papildomas, priekaboms skirtas dalis. Tiek šio prekės ženklo priekabas, tiek jų dalis pirkėjai įsigyti gali pas oficialius „Neptun“ atstovus Lietuvoje UAB „Taurata Europriekabos“, MB „Skralis“ bei dideliuose namų apyvokos reikmenų prekybos centruose daugelyje Lietuvos miestų.
Lengvųjų automobilių priekabų dalys, kuriomis prekiaujame, – tai įvairūs aksesuarai, priedai, reikalingi tinkamam, patogiam priekabos funkcionavimui, už patrauklią, prieinamą kainą.
Plačiau apie priekabų dalis, kuriomis prekiaujame…
Nesvarbu, kokio tipo priekabą įsigijote, vienašę ar dviašę, atsarginėmis dalimis pasirūpinti būtina. Pridėtose nuotraukose galite matyti, kaip tiksliai atrodo dalys, kurias siūlome.
Atraminis ratukas. Tai – viena svarbiausių detalių, reikalinga patogiam priekabos prikabinimui ir atkabinimui. Prastai funkcionuojantis, ratukas gerokai apsunkina darbą, todėl įsitikinkite, kad ši detalė puikios būklės.
Atsarginis ratas, 5.00x10C. Būtent šis ratas taikomas dviems mūsų parduodamiems priekabų modeliams. Siūlome tik aukštos kokybės, patikimų tiekėjų produkciją. Nenumokite ranka į atsarginius ratus, tai – viena svarbiausių detalių, užtikrinanti saugumą ir funkcionalumą.
Elektros instaliacija, 12V. Šie laidai jungiami prie automobilio tam, kad šviestų priekabos žibintai. Kelių mūsų įmonės parduodamų serijų dviašės priekabos pasižymi multifunkcine elektros instaliacijos apsauga.
Priekabos žibintai ir jų stikliukai. Techninės apžiūros be šių detalių nepraeisite. Priekaboms skirti žibintai – specialūs, todėl siūlome puikios kokybės, ilgaamžius galinius žibintus bei jų stikliukus už gerą kainą.
Sukabinimo spyna. Svarbiausia šios detalės ypatybė – jos tvirtumas, sukabinimo stiprumas. Tikriausiai niekas nesiginčytų, kad prastai veikianti spyna gali sukelti labai didelių bėdų net nevažiuojant dideliu greičiu.
Priekabos ašis ir sparnas. Šios dalys yra keičiamos tik tada, kai jos nepataisomas sugadinamos. Tinka tik „Neptun“ gamintojo produkcija.
Visos šios produkcijos gamyboje UAB „Saulugnė“ jau daugiau nei dešimt metų dirba su Europos rinkoje lyderiaujančiais partneriais, todėl nesunkiai užsitarnaujame pelnytą pirkėjų pasitikėjimą.